Technická podpora 24/7

Naši operátoři jsou k dispozici nonstop a vždy Vám ochotně pomohou.

+420 739 533 751

E.on Drive
Porádíme vám s výběrem

E.ON drive je
zde pro vás
téměř v celé
Evropě

Eon.Drive

Více než 200 expertů
elektromobility
mluvících 15 jazyky v 20 kancelářích po celé Evropě.

 • Milujeme to co děláme

  IT odborníci, obchodníci, produktoví manažeři, inženýři, elektrotechnici a mnoho dalších jsou tu pro Vás den co den.

 • Máme společný cíl

  Přinášet bezpečnou elektromobilitu našim zákazníkům po celé Evropě.

 • Myslíme na budoucnost

  Podporujeme udržitelnost nejenom na poli elektromobility napříč celou Evropou.

Víc než tým, jsme rodina
nadšenců do elektromobility

Svou práci děláme srdcem a plni energie. Jsme tým, který společně táhne za jeden kabel pro lepší elektromobilitu.

Jezdíme, myslíme a žijeme
zeleně díky E.ON udržitelné energii

Společnost E.ON je v Česku lídrem ve výkupu zelené energie. A tak není divu, že i na většině našich dobíjecích stanic dobijete svůj elektromobil elektřinou z obnovitelných zdrojů. A tím zdaleka nekončíme.

Čistá elektřina přímo do Vašeho elektromobilu?

S námi je to možné a to na samém jihu Moravy, což je jedna z lokalit s největším počtem slunečných dní v Česku.

 • Díky projektu EAST-E jsme postavili v Břeclavi jedinečnou dobíjecí stanici, která si energii vyrabí sama. Zastřešení, které poskytuje komfort pro řidiče je nejen praktické, ale zároveň vyrábí ze slunce energii, kterou následně skladujeme v baterii o kapacitě 75 kWh.

 • Elektromobilisté zde najdou rychlodobíjecí stanici ABB a dobít na ní mohou úplně stejně, jako na ostatních stanicích v síti E.ON Drive. Stanice čeká jak na registrované, tak i neregistrované zákazníky.

Video

Na cestách s nulovými emisemi

Na cestách s námi můžete jezdit s nulovými emisemi. Na většině našich stanic totiž odebíráte zelenou elektřinu. Na kterých zjistíte v naší mapě.

Přejďete na Zelenou od E.ONu

Zelená od E.ONu je čistá elektřina vyrobená z obnovitelných zdrojů, kterou přednostně vykupujeme od českých výrobců. Chcete dobíjet svůj elektromobil zelenou elektřinou také doma? Přejďete na Zelenou od E.ONu

Vystrkov u Humpolce je největší dobíjecí hub v celé České republice

Otevřeno v červnu 2016. V roce 2019 zde spuštěna 1. veřejná ultra rychlá dobíjecí stanice v České republice

Celkem 12 dobíjecích stanic - 1x ultra rychlá dobíjecí stanice, 4x rychlodobíjecí, 1x běžná AC stanice, 6x Tesla Supercharger

Sami jezdíme elektromobily.

E.on

Jsme součástí několika
mezinárodních projektů

Již od roku 2014 se zapojujeme do projektů, které se soustředí na výstavbu dobíjecích stanic, osvětu na poli elektromobility a její propagaci. A to nejen na území České republiky, ale i v rámci Evropy.

Project 1

Dva sesterské projekty na území České republiky a Slovenska, druhý Německa a Belgie. To je projekt FAST-E, díky němuž bylo postaveno celkem 307 dobíjecích stanic. Z toho 15 jich vyrostlo na hlavních silničních tazích v České republice.

Project 1

Výstavbu dalších 15 dobíjecích stanic podpořil v České republice projekt EAST-E. Kromě České republiky výstavba probíhala také na Slovensku a v Chorvatsku. Celkem projekt přinesl 57 dobíjecích stanic, které rozšířili dobíjecí infrastrukturu.

Project 1

Zatímco projekty FAST-E a EAST-E se soustředily především na výstavbu rychlodobíjecích a AC stanic, projekt NEXT-E podpořil i výstavbu těch ultra rychlých. Celkové počty jsou 222 rychlodobíjecích stanic a 30 ultra rychlých v České republice, na Slovensku, v Chorvatsku, Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku.

Project 1

Výstavba sítě rychlodobíjecích stanic E.ON, CZ.04.2.40/0.0/0.0/19_068/0000452 Projekt je zaměřen na podporu rozvoje páteřní sítě rychlodobíjecích stanic společnosti E.ON. Projekt přispěje k rozvoji elektromobility v ČR, a tedy přispěje k naplnění cílů stanovených v rámci Národního akčního plánu čisté mobility. V rámci projektu bude realizováno 125 rychlodobíjecích stanic rozmístěných do 50 oblastí v celé ČR. Projekt přispěje ke zlepšení a zkvalitnění infrastruktury rychlodobíjecích stanic a zvýší hustotu této sítě.

Project 1

Výstavba sítě AC stanic E.ON, CZ.04.2.40/0.0/0.0/18_067/0000378 Projekt je zaměřen na podporu rozvoje doplňkové sítě AC stanic společnosti E.ON v rámci České republiky. Projekt přispěje k rozvoji elektromobility v České republice, a tedy přispěje k naplnění cílů stanovených v rámci Národního akčního plánu čisté mobility. V rámci projektu bude vybudováno celkem 50 AC stanic.

165 rychlodobíjecích stanic po celé České republice

4 ultra rychlé dobíjecí stanice na hlavních dopravních koridorech

50 běžných (AC) stanic především v Jihočeském a Jihomoravském kraji

Jak E.ON Drive pomáhá

Background