Technická podpora 24/7

Naši operátoři jsou k dispozici nonstop a vždy Vám ochotně pomohou.

+420 739 533 751

Marketingový souhlas

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO NÁSLEDUJÍCÍ ÚČELY MARKETINGU

S Vaším souhlasem budeme používat Vaše identifikační a kontaktní údaje, údaje o využívání našich služeb, údaje o chování na webu, další údaje z veřejných zdrojů, zejména z veřejných rejstříků a telefonního seznamu účastníků, a odvozené údaje pro nabídku:

  • našich produktů a služeb, které souvisí s produkty nebo službami, které Vám již poskytujeme, pokud se nabídka bude realizovat po telefonu; tento souhlas přitom budeme potřebovat pouze za předpokladu schválení a nabytí účinnosti nařízení o soukromí a elektronických komunikacích (tzv. ePrivacy) nebo obdobného právního předpisu;
  • jiných typů produktů a služeb, než od nás nyní využíváte a které jsou podobné těmto produktům a službám, včetně produktů a služeb jiných subjektů, a to i telefonicky, elektronickými prostředky;
  • v podobě newsletterů nebo marketingové soutěže;
  • cílenou nad rámec našeho oprávněného zájmu také na základě Vašeho profilu sestaveného z předchozího chování a potřeb pro zasílání relevantnějších nabídek.

Tento Váš souhlas platí po dobu trvání našich smluv s Vámi a následně dalších maximálně 5 let. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat. Nezaškrtnutí pole pro udělení souhlasu se nepovažuje za odvolání dříve uděleného souhlasu.