Zákaznická podpora 24/7

Naši operátoři jsou k dispozici nonstop a vždy Vám ochotně pomohou.


Technické problémy se stanicemi

+420 731 809 090

Služba, web a aplikace

+420 739 533 751
E.on Drive
Porádíme vám s výběrem

Dobíječka pro
soukromé i firemní
využití

Eon.Drive

Vlastní stanice od E.ONu je chytré řešení pro chytré dobíjení.

Řešení pro vaši garáž

Máte dům a chcete si pořídit nástěnnou dobíječku neboli wallbox? Zpravidla to není problém. Stačí splnit několik podmínek:
- Přívodní kabel k místu instalace o takovém průřezu, aby unesl trvalé zatížení 16A (v případě 11 kW výkonu)
- Odpovídající jištění pro wallbox (3x20A pro 11 kW)
- Dotaci můžete využít dokonce na dvě dobíječky, a ušetřit tak až 60 tisíc korun
- Proudový chránič typu A (s detekcí stejnosměrného proudu)
- Správně vedený kabel k wallboxu (v lištách, zazděný apod.)

  • Soukromě nebo veřejně

    Rozmyslete si, jestli budete dobíječku umisťovat do soukromé uzavřeného nebo veřejného prostoru. My vám podle toho vybereme vhodnou variantu i způsob autorizace dobíjení. Můžete svou stanici nabídnout i veřejnosti a za její užívání vydělávat.

  • Není wallbox jako wallbox

    Wallbox umístíte jak na zeď garáže, tak na stojan kamkoli jinam. Vyberte si z modelů se zabudovaným kabelem nebo bez něj. Výkon vám můžeme nastavit podle volné kapacity nebo s dynamickým řízením výkonu podle aktuální spotřeby vašeho domu.

Background

Vstupte do světa elektromobility s E.ON Drive

Studie proveditelnosti

Vypracujeme pro vás studii proveditelnosti, která odhalí případné nedostatky, vícenáklady a podobně. Studie obsahuje technický popis realizace kabelové přípojky a instalace dobíječky. Zahrnuje i všechny potřebné stavební úpravy a instalaci dalších funkcí – třeba dynamického řízení výkonu. Stanovuje také rozpočet pro případ provedení námi.

Realizace

Na základě zjištění studie proveditelnost provedeme veškeré potřebné práce. Tyto práce však nemusíme provádět my, ale může to být třeba váš dodavatel. Je potřeba splnit požadavky studie. Také se může stát, že už máte místo perfektně připravené a my provedeme jen instalaci samotné stanice.

Instalace dobíječky

V domluveném termínu k vám dorazí náš instalační partner a dobíjecí stanici nainstaluje. V případě, že chcete i realizaci od nás, zvládne se zpravidla obojí v jeden den. Stanice se rovnou nakonfiguruje a případně bude zapojen i balanční elektroměr pro dynamické řízení dobíjecího výkonu. Následně bude provedena revize kabelu a celého zařízení.

Nezávazná poptávka

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdřív ozveme.


Kontaktní údaje