Technická podpora 24/7

Naši operátoři jsou k dispozici nonstop a vždy Vám ochotně pomohou.

+420 739 533 751

E.on Drive
Porádíme vám s výběrem

Dobíjení pro
domácnosti
i firemní fleety

Eon.Drive

Myslete ekonomicky

Osobní nebo firemní program Vám umožní levnejší a komfortní dobíjení Vašich elektromobilů.

Pro koho je soukromá dobíječka

Přehledné statistiky

Získáte přehled o Vašem veškerém dobíjení, nákladech firemních elektromobilů a další výhody.

Ekologický provoz

Moderním domácnostem i firmám záleží na životním prostředí. S námi můžete jezdit se skutečně nulovými emisemi.

Zjisti více

Pro koho je
soukromá dobíječka vhodná?

Soukromá dobíječka je vhodná pro všechny domácnosti a firmy, které potřebují vyřešit dobíjení elektromobilu. Wallbox, nástěnná stanice je optimálním řešením jak pro garáž u rodinného domu či společné garáže v bytovém domě nebo v sídle Vaší firmy.

Získejte řešení pro Vaši domácí garáž

Nejpohodlnejší způsob, jak lze doma dobít Vaše elektrické auto, je domácí dobíjecí stanice neboli "wallbox". Díky wallboxu dobijete své elektrické auto bezpečně v pohodlí Vašeho domova.

 • Rodinný dům i garáž bytového domu

  Už na začátku výběru wallboxu je potřeba vědět, jestli ho umístíte do soukromé, nebo společné garáže, případně jestli ho chcete pro své zákazníky. Podle toho bude vybereme vhodnou variantu i způsob autorizace pro dobíjení.

 • Není wallbox jako wallbox

  Walbox je možné umístit jak na zeď Vaší garáže či domu nebo jej instalovat do volného prostoru na stojan. Wallbox lze zakoupit s integrovaný kabelem či bez, nastavit výkon dle volné kapacity nebo autorizaci přes čip či kartu.

Background

Nejčastější dotazy - Pořízení dobíjecí stanice

 • Jaké jsou typy dobíjecích stanic a která je pro mě nejvhodnější?

  Dobíjecí stanice se dělí na AC, které dobíjí střídavým proudem, a DC s dobíjením stejnosměrným proudem.
  Pro domácí a firemní dobíjení pro vlastní potřebu většinou stačí AC dobíjecí stanice ve formě Wallboxu s jedním nebo dvěma výstupy. Pokud chcete nabídnout dobíjení třeba svým zákazníkům a pořídit si stanici pro tranzitní dobíjení, je vhodnější DC stanice, která má výrazně vyšší dobíjecí výkon a nabíjí rychleji.

 • Co potřebuji k tomu, abych mohl mít dobíjecí stanici?

  Dostatečnou kapacitu sítě a odpovídající jištění podle typu dobíjecí stanice. Pokud si nejste jistí, jaký typ stanice je pro vás nejlepší, pomůžeme vám.  Připravíme pro vás studii proveditelnosti, ze které vyplyne, co bude k vybudování stanice potřeba.

 • Na kolik vyjde pořízení stanice a její instalace?

  Záleží na typu dobíjecí stanice. AC dobíjecí stanice s námi pořídíte od 26 900 Kč bez DPH. DC dobíjecí stanice máme v nabídce od 490 000 Kč bez DPH. Cena instalace se liší podle typu stanice a náročnosti připojení. U běžného AC Wallboxu cena instalace začíná na 10 000 Kč bez DPH.

 • Mohu získat dotaci na výstavbu dobíjecích stanic?

  Samostatné dotace na výstavbu veřejných dobíjecích stanic v České republice pro běžné žadatele v současné době nejsou, soustředí se pouze na specifický okruh zájemců. Můžete ale čerpat dotaci na nákup elektromobilů pro podnikatelské subjekty, města, obce nebo pro veřejné subjekty a v rámci těchto dotací vybudovat i dobíjecí stanice, která ale musí sloužit pouze pro účely subjektu, který o dotaci žádá. Stanice nesmí být využita jako veřejná. Více informací naleznete na webu Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Pro fyzické osoby se pak dále nabízí program Nová Zelená Úsporám, který finančně podporuje pořízení dobíjecí stanice pro majitele domů či bytových jednotek. Více informací k této dotaci naleznete na webu Nová Zelená Úsporám.

   

Background